gtag('config', 'AW-763277920');
на главную

Якщо Вам хочеться відпочити на природі, смачно поїсти, але їхати за місто – немає часу і готувати самому – це вже не відпочинок – пора вирватися з цього замкнутого кола метушні!

«S-PARK» — по суті ресторан заміського типу, так як має велику територію в сосновому лісі і призначений для відпочинку всією сім’єю, великою дружньою компанією, для організації та проведення банкетів або просто для обіднього перекусу, але знаходимося ми не за містом, а в його  межах – за адресою КИЇВ, ВУЛ. ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА, 19.

Для того, щоб Ви змогли повністю насолоджуватися прекрасними моментами Вашого свята, ми візьмемо на себе всі турботи по проведенні весільних банкетів, організації ювілеїв, дитячих свят і корпоративів. За вашим бажанням наші декоратори прикрасять зали живими квітами і фруктами. Оформлення банкетного залу – це один з важливих моментів, що створюють святковий настрій і неповторну романтичну атмосферу.

DSC_1173

Ресторан «S-PARK» має чималу територію, на якій розташовано великі ресторанні споруди із залами.

S-Park –  ідеально підходить для відпочинку як всією сім’єю, великою дружньою компанією, так і для весільних бенкетів.

ЗАЛИ:

  • Велика Банкетна Зала
  • Червоний зал
  • Чорно-білий зал
  • Відкрита тераса
  • Окремі дерев’яні будиночки в українському традиційному стилі,
  • Великі і Маленькі альтанки

Середній чек

Середня вартість чека складає зазвичай 500 грн на двох персон.

Кухня

Українська домашня кухня, вірменська кухня, мангал-меню, пісне меню, банкетне меню, широкий асортимент алкогольних і безалкогольних напоїв – все у Вашому розпорядженні!

Приємно посидіти на літній терасі ресторану з келихом свіжого розливного пива під «Обід Рибака» або з келихом червоного «Арені» під пряні «Апара», а можна пройти в затишну альтанку і замовити салат «Маестро» з традиційним, але улюбленим українським блюдом « печеня по-домашньому в горщик », а на десерт« Млинці з маком та медом ». Українська кухня, банкетне меню, середня вартість чека.

Бенкети

Організація банкетів в заміському ресторані
Ресторан з радістю візьме на себе всі клопоти з організації та проведенні весільного анкета, корпоративного банкету або фуршету, ювілею або дитячого свята. Ви можете вибрати страви з нашого банкетного меню або ж замовити будь-які інші страви.

Банкетний зал ресторану розрахований на 150 посадочних та 250 фуршетних місць.

Вартість банкету в середньому – 700 грн на людину, включаючи сервісне обслуговування.

Оформлення свята

Для того, щоб Ви змогли повністю насолоджуватися прекрасними моментами Вашого свята, ми візьмемо на себе всі турботи по проведенні весільних банкетів, організації ювілеїв, дитячих свят і корпоративів.

За вашим бажанням наші декоратори прикрасять зали живими квітами, фруктами, повітряними кульками чи стрічками. Оформлення банкетного залу – це один з важливих моментів, що створюють святковий настрій і неповторну романтичну атмосферу.

У дворі ресторану обладнана великий дитячий майданчик, де зможуть попустувати діти під Вашим наглядом.

У парку-ресторані «S-PARK» завжди панує атмосфера відпочинку і затишку, а фонтан і дерев’яний місток доповнюють картину і освіжають сприйняття.

У ресторані «S-PARK» завжди уважний персонал, висока якість продуктів і помірні ціни!

Конференції і семінари

Організація і проведення конференцій
Ми допоможемо Вам організувати і провести конференцію, семінар або тренінг, будь-який захід в просторих, зручних і професійно обладнаних приміщеннях нашого ресторанного комплексу «S-PARK», які надихнуть Ваших гостей і Вас на конструктивні і жваві дискусії.

Проведення конференцій в Києві, оренда залу в Києві, оренда конференц залу в Києві, конференц зал в Києві, зал для конференцій, погодинна оренда залу.